Łukasz Majewski nie jest już trenerem Stalówki. Klub wydał komunikat

2
Fot. BM Slam Stal
Zarząd BM Slam Stali oficjalnie potwierdził, że Łukasz Majewski nie jest już trenerem klubu. Umowę rozwiązano w niedzielę 6 grudnia, o czym informowaliśmy na wlkp24.info.

Potwierdziły się nasze informacje o tym, że Łukasz Majewski przestanie być trenerem BM Slam Stali. Ostrowski zespół koszykówki nie spisuje się w tym sezonie najlepiej i władze klubu zdecydowały o rozstaniu się z tym szkoleniowcem.

W poniedziałek przedstawiciele Stalówki opublikowali krótki komunikat w tej sprawie. “W imieniu Zarządu Klubu BM Slam Stal S.A. Ostrów Wielkopolski informujemy, że z dniem 6.12.2020 Łukasz Majewski przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie dla naszej Stalówki w której byłeś, jesteś i zawsze będziesz kimś więcej, niż zawodnik i trener” – czytamy w informacji zarządu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 8
    6

    Ludzie z zarządu ……..zawodnikiem i trenerem !!!! TO SIĘ ODMIENIA !!! NIE , NO NIE MOGĘ …. czy wy w ogóle chodziliście do szkoły ?? Czy dyrektor , dziennikarz taki mądry ??

  2. 4
    1

    Szkoda – był i mam nadzieję, że będzie w zespole naszego Klubu ! Bardzo ambitny i pracowity – zaangżowany w pracy zarówno jako trener jak i zawodnik – szacunek i uznanie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick