Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Michałkowie ma nowego kierownika

0
Zdjęcie poglądowe
Nowy kierownik bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Michałkowie już na stanowisku. Nowym szefem został Tomasz Kaczmarek, zastępując tym samym Tomasza Golczyka, który został odwołany w atmosferze popełnionego przez niego przestępstwa.

W styczniu zatrzymano dotychczasowego kierownika bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego za kradzież ampułek ze środkami odurzającymi w postaci leków narkotycznych i podmienianiu ich na niezidentyfikowane substancje. Został natychmiast odwołany ze stanowiska i znajduje się obecnie pod nadzorem policyjnym. Wobec niego toczy się postępowanie. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe wyznaczyło nowego kierownika. – Tomasz Kaczmarek to ratownik medyczny, który już wcześniej pracował w LPR – powiedziała Kinga Czerwińska, rzecznik prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

CZYTAJ TEŻ: Z bazy w Michałkowie zniknęły leki. Jedna osoba zatrzymana

Tomasz Kaczmarek jest już ratownikiem medycznym od 19 lat. – Wcześniej pracowałem w LPR w Poznaniu, ale odkąd w Michałkowie istnieje baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, miałem tu dyżury – powiedział w rozmowie z portalem wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick