LOGinLAB 2018 już w piątek. Będzie się działo w Krotoszynie!

0
To będą największe zawody cross fit w Polsce. Trzy dni sportowych zmagań, w których weźmie udział 200 najlepszych atletów w kraju. Każdy z nich przyjedzie do Krotoszyna z jedną myślą - wygrać. To nie będzie jednak łatwe, bo konkurencja nie podda się bez walki.

Trzydniowa impreza LOGinLAB 2018 rozpocznie się w piątek 13 lipca i potrwa do niedzieli 15 lipca. – To najbardziej przekrojowe zawody w Europie – zaznaczają organizatorzy zawodów, które po raz kolejny zostaną zorganizowane w Krotoszynie. Kto tym razem zostanie „nowym bohaterem CrossFitu”? Przekonamy się pod koniec weekendu.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

– W tym roku będą trzy duże obiekty rywalizacji w samym mieście. Tartak Burkietowicz „przenosimy” do Krotoszyna, więc wszystko co z drewna, znajdzie się tam. Ułatwi nam to organizację. Mamy dużo nowego sprzętu. Ma to podnieść poziom organizacyjny oraz sportowy. Nasi zawodnicy mogą przygotować się do naszych treningów, ale my chcemy ich totalnie zaskoczyć – mówi Dawid Kujawski, organizator zawodów LOGinLAB.

Tegoroczne zawody będą połączone z oglądaniem medalowych rozstrzygnięć mistrzostw świata w piłce nożnej w Rosji. O 19.00, po meczu o trzecie miejsce rozpocznie się „Night Show”, a więc pierwsza w Polsce rywalizacja przy sztucznym świetle. – Będziemy chcieli, żeby zawodnicy mieli ostatnią szansę na wejście do finału, który tradycyjnie w niedzielę – dodają organizatorzy.

Transmisję z tego wydarzenia będzie można oglądać w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info. Sponsorem transmisji LOGinLAB 2018 jest przedsiębiorstwo Promax.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick