DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Lodowisko w Ostrowie rozpoczyna nowy sezon. Kiedy?

Lodowisko w Ostrowie Wielkopolskim działa od grudnia 2017 roku. Tylko w ubiegłorocznym  sezonie, który trwał od 25 listopada 2018 roku do 10 marca 2019, odwiedziło je 40 tysięcy osób. – Szczytem sezonu są ferie zimowe. W tym czasie odwiedziło nas 13 tysięcy osób – mówiła portalowi wlkp24.info Olga Mazurek, kierownik Referatu Gospodarowania Mieniem Komunalnym w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim podsumowując sezon. W sezonie wiosennym lodowisko zmieniło się w park rozrywki z dmuchanymi zamkami i różnymi kącikami zabaw dla dzieci.

Ostrowskie lodowisko już w ubiegłym roku nieco poszerzyło swoją ofertę. Zakupione były wówczas dodatkowe pary łyżew, specjalne pingwinki do nauki jazdy na łyżwach dla dzieci, czy też wprowadzono „Disko lodowisko” czyli wieczory z muzyką i oryginalnym oświetleniem w obiekcie.

Przed mieszkańcami miasta i miłośnikami łyżwiarstwa z okolicy kolejny sezon na lodowisku w Ostrowie. Rozpocznie się on 30 listopada o godzinie 9:00. Od tej pory obiekt będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-21:00 a w weekendy (sobota i niedziela) od 9:00 do 22:00. W dniach 8-9 grudnia przygotowano coś specjalnego. „Mikołajkowe Disko-lodowisko” to wieczory ze specjalnym oświetleniem i muzyczną oprawą DJ-a. Organizatorzy zapraszają na „dyskotekowe” ślizgania po lodzie w godzinach od 18:00 do 22:00.

 

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • DP
    David Pastrnak

    piątek, 22 listopada, 2019

    Co tak późno??? Większe hale lodowe działają już od ostatniego weekendu października, zaś mniejsze jak w Kaliszu od 8.11, w Oleśnicy otwarte tydzień temu…

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz