LKS odpada z pucharowych rozgrywek

2
Dzisiaj w Gołuchowie rozegrany został mecz półfinałowy Wielkopolskiego Pucharu Polski. Zespół LKS-u podejmował jedenastkę Lubuszanina Trzcianka. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po bramce, którą w 35 minucie zdobył Krystian Benuszak. W II połowie emocji nie brakowało. Goście szukali swojej szansy na odrobienie strat. Ta sztuka im się udała. W 57 minucie. Wówczas Mateusz Kaczor wykorzystał błąd defensywy LKS-u, doprowadzając do wyrównania. Decydująca akcja meczu miała jednak miejsce w 90 minucie. Wówczas w polu karnym Igor Skowron sfaulował gracza gości. Sędzia podyktował rzut karny. Gospodarze długo protestowali, nie zgadzając się z taką decyzją arbitra. Do piłki podszedł Błażej Nowak, który pewnym uderzeniem pokonał Marcina Żółtka. Lubuszanin pokonał LKS Gołuchów 2:1 i zagra w finale Wielkopolskiego Pucharu Polski. Rywalem będzie trzecioligowa Polonia Środa Wielkopolska.