Licytując te piłki pomagasz Sylwii wrócić do zdrowia

0
Gdy potrącił ją samochód jej świat legł w gruzach. Z drugiej strony okazało się, że otaczający ją świat nie jest taki zły, jakby się mogło się wydawać i że są wciąż ludzie, którzy bezinteresownie potrafią wyciągnąć ku niej pomocną dłoń. Niestety od kilku miesięcy jest w śpiączce. Trwa wielka akcja, która ma na celu pomoc Sylwii Bocianowskiej, bo o niej mowa, powrócić do zdrowia. Do wylicytowania są aktualnie dwie piłki z podpisami zawodników Lecha Poznań oraz drużyny TP Ostrovia 1909. I to wszystko w Dniu Pacjenta w Śpiączce, który przypada właśnie na 18 kwietnia.

Sylwia uległa wypadkowi komunikacyjnemu 18 miesięcy temu. Potrąciło ją auto. Od pół roku jest w śpiączce. Pieniądze na jej leczenie zbierano m.in. w Sobótce, gdzie zorganizowano coś na kształt turnieju charytatywnego. Inicjatywa wyszła od Artura Łuczaka, mieszkańca Sobótki, naczelnika miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. 15 kwietnia w hali sportowej miejscowej szkoły rozegrano turniej piłkarski. Do gry zgłosiło się 16 zespołów z powiatu ostrowskiego i pleszewskiego. Po zaciętej rywalizacji wygrała drużyna Pancernik.eu, drugie miejsce zajęły Tasmańskie Diabły, trzecia lokata przypadła drużynie Polfex Team. Podczas wydarzenia udało się zebrać 4300 złotych. Patronat oraz przeprowadzenie zbiórki pieniędzy przypadły Stowarzyszeniu Qltura21.

Dziś Dzień Pacjenta w Śpiączce, ustanowiony przez polski Sejm RP w 2012 roku. W tym szczególnym momencie warto pomyśleć o Sylwii, która wciąż ma szansę na wybudzenie się z tego „złego snu”. W trakcie licytacji są dwie piłki z podpisami zawodników dwóch drużyn piłkarskich: Lecha Poznań oraz TP Ostrovia 1909. Oto linki do poszczególnych aukcji.

http://allegro.pl/pilka-tp-ostrovia-1909-z-podpisami-zawodnikow-i7292938172.html

http://allegro.pl/show_item.php?item=7292909101

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick