DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Lepsze boisko w Krakowie czy w Ostrowie? "Zacharzew? Coś pięknego"

Jak zmienia się świadomość kibiców? Co jedzą piłkarki przed i w trakcie meczu, żeby zachować siły? Kto i jak długo przekonywał do żeńskiego futbolu prezesa Ostrovii? Który zespół w II lidze gra najbrutalniej i jak się wraca do gry po poważnych kontuzjach?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą we wtorek o 18.40 goście Trzeciej Połowy. W najnowszym odcinku magazynu piłkarskiego Telewizji Proart Emilia Paluch (piłkarka) i Rafał Strzelczak (kierownik drużyny) opowiedzą o funkcjonowaniu żeńskiej drużyny Ostrovii 1909.

CZYTAJ TEŻ: Wysokie zarobki w Victorii Skarszew? „Zanim przyszedłem do klubu, też o tym słyszałem”

Dziewczęta postawiły sobie ambitny cel, aby powalczyć o awans do I ligi, a sztab szkoleniowy i fani wspierają je w jego realizacji na każdym kroku. Dlaczego właśnie o awans? – ktoś zapyta. A dlaczego nie? – mogłaby paść odpowiedź. W drużynie nie ma ogromnego parcia, aby ten plan zrealizować już w tym sezonie, ale też żadna z piłkarek nie chce grać o pietruszkę. Dlatego zdecydowano o bezpośredniej walce o mistrzostwo II ligi. Na razie wszystko idzie w dobrą stronę, bo biało-czerwone tracą tylko cztery punkty do liderek – Bielawianki Bielawa i zajmują drugie miejsce w tabeli. Tylko te dwa zespoły nie przegrały jeszcze meczu w południowej grupie II ligi.

Najnowszy odcinek Trzeciej Połowy tylko w Telewizji Proart. Premiera we wtorek o 18.40.

Sponsor programu:

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz