Lepsze boisko w Krakowie czy w Ostrowie? „Zacharzew? Coś pięknego”

0
Zapraszamy do oglądania Trzeciej Połowy. We wtorek w magazynie piłkarskim Telewizji Proart Emilia Paluch i Rafał Strzelczak opowiedzą o żeńskiej drużynie Ostrovii 1909. Początek o 18.40.

Jak zmienia się świadomość kibiców? Co jedzą piłkarki przed i w trakcie meczu, żeby zachować siły? Kto i jak długo przekonywał do żeńskiego futbolu prezesa Ostrovii? Który zespół w II lidze gra najbrutalniej i jak się wraca do gry po poważnych kontuzjach?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą we wtorek o 18.40 goście Trzeciej Połowy. W najnowszym odcinku magazynu piłkarskiego Telewizji Proart Emilia Paluch (piłkarka) i Rafał Strzelczak (kierownik drużyny) opowiedzą o funkcjonowaniu żeńskiej drużyny Ostrovii 1909.

CZYTAJ TEŻ: Wysokie zarobki w Victorii Skarszew? „Zanim przyszedłem do klubu, też o tym słyszałem”

Dziewczęta postawiły sobie ambitny cel, aby powalczyć o awans do I ligi, a sztab szkoleniowy i fani wspierają je w jego realizacji na każdym kroku. Dlaczego właśnie o awans? – ktoś zapyta. A dlaczego nie? – mogłaby paść odpowiedź. W drużynie nie ma ogromnego parcia, aby ten plan zrealizować już w tym sezonie, ale też żadna z piłkarek nie chce grać o pietruszkę. Dlatego zdecydowano o bezpośredniej walce o mistrzostwo II ligi. Na razie wszystko idzie w dobrą stronę, bo biało-czerwone tracą tylko cztery punkty do liderek – Bielawianki Bielawa i zajmują drugie miejsce w tabeli. Tylko te dwa zespoły nie przegrały jeszcze meczu w południowej grupie II ligi.

Najnowszy odcinek Trzeciej Połowy tylko w Telewizji Proart. Premiera we wtorek o 18.40.

Sponsor programu:

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick