Kto zostanie prezesem nowej, miejskiej spółki? Ogłoszono konkurs

14
Fot. UMOstrów
Pod koniec września informowaliśmy o powstaniu nowej, miejskiej spółki - Ostrowskie Inwestycje Sportowe. Wiele osób zastanawia się kto zostanie jej prezesem, jednak miasto informuje, że nazwisko wyłoni konkurs. I właśnie go ogłoszono. Oferty można składać do 23 listopada.

Zgodę na powstanie spółki wydała Rada Miejska Ostrowa Wielkopolskiego w sierpniu tego roku. We wrześniu została powołana do życia. Nowa, miejska spółka – Ostrowskie Inwestycje Sportowe ma przede wszystkim sprawować pieczę nad Areną Ostrów oraz nad powstaniem największej inwestycji w mieście, jaką jest budową aquaparku. Rada nadzorcza spółki została już powołana i czas na wyłonienie prezesa.

CZYTAJ: Ostrów Wielkopolski będzie miał kolejną spółkę. Zapytaliśmy, za co będzie odpowiadać

Rada Nadzorcza właśnie ogłosiła konkurs na to stanowisko. “Od kandydatów na stanowisko prezesa OIS rada nadzorcza wymaga m.in. wykształcenia wyższego, min. 5-letniego stażu pracy, w tym 3-letniego na stanowisku kierowniczym. Pożądane jest też doświadczenie w zarządzaniu spółkami prawa handlowego i obiektami sportowymi, a także doświadczenie w organizacji imprez o charakterze kulturalno-sportowym, edukacyjnym, targów, wystaw i kongresów.” – czytamy w komunikacie.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE KONKURSU 

Kandydatury można składać do 23 listopada w Urzędzie Miejskim. Czas pokaże, czy nazwisko nowego prezesa poznamy jeszcze w tym roku kalendarzowym.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

 1. 18
  2

  hahahahahahah konkurs…hahahahahaa, przecież wiadomo ,że wygra ktoś z miasta , które jest niedaleko Ostrowa ,a nie jest to Jarocin 😉 komedia 🙂

 2. 15

  Proponuję unieważnić konkurs. Chodzą słuchy, że nadprezes Bartek podejmie się tej funkcji pro publico bono (będzie robił za free tak jak w CRK Energia)

 3. 5
  1

  To teraz trzeba spisać wymagania i potem zweryfikować czy to osoba rzetelna i przede wszystkim czy nie jest już utopiona w miejskich znajomościach. 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick