Krystian z Ostrowa wystąpi w The Voice Kids

0
Fot. Archiwum prywatne Krystiana Koronki
Dwoje nastolatków z Ostrowa Wielkopolskiego wystąpi w sobotnim odcinku programu "The Voice Kids" emitowanego w TVP2. Będą nimi Gabi Grzyb oraz Krystian Koronka, dla których śpiew jest całym życiem i mimo młodego wieku, mają na swoim koncie już kilka sukcesów w kraju i za granicą.

We wtorek informowaliśmy o Gabi Grzyb, która wystąpi w The Voice Kids, ale nie możemy nie wspomnieć o innym uczestniku tego programu, który także w nim zadebiutuje. To Krystian Koronka z Ostrowa Wielkopolskiego, który od trzech lat uczy się śpiewu pod opieką Natalii Janowskiej z Ostrowskiego Centrum Kultury. – Przygodę ze śpiewaniem rozpoczął już w wieku 5 lat. Bierze udział w wielu konkursach w tym “Mikrofonik”, w którym zajął III miejsce. W “Wygraj sukces” otrzymał wyróżnienie, a w “Wesołej pięciolinii” przeszedł do finału. 21 czerwca ubiegłego roku organizator konkursu “Mikrofonik” wybrał Krystiana do nagrania w studiu w Kaliszu jednej z piosenek na płytę konkursową – mówi Justyna Koronka, matka chłopca wyliczając kolejne sukcesy syna.

Największym marzeniem Krystiana jest zostanie piosenkarzem i nagranie płyty. Od najmłodszych lat dąży do realizacji tego zamierzenia. W 2016 roku próbował swoich sił w programie “Mali Giganci”, gdzie dotarł do drugiego etapu. – Nie poddał się i powiedział do mnie: “mamo, spróbujemy za rok”. Krystian jest bardzo ambitny. Kiedy zobaczył w telewizji zapowiedź programu “The Voice Kids”, powiedział, że spróbuje sił w drugiej edycji, a my – rodzice bardzo go wspieraliśmy – dodaje.

Odcinek zarówno z jego udziałem, jak i Gabi Grzyb będzie można obejrzeć w sobotę 26 stycznia o godz. 20.05 w telewizyjnej „Dwójce”.

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick