Gabi zadebiutowała w The Voice of Kids. “To jej przygoda życia”

5
Od siedmiu lat śpiewa w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Na swoim koncie ma sukcesy w konkursach krajowych i międzynarodowych w tym trzy miejsca na podium. Podczas Euro Stars na Malcie była druga, W Orfeo in Italia także zajęła drugie miejsce, a w Gruzji podczas występu w Fazisi odniosła zwycięstwo. Mowa o Gabrieli Grzyb, młodej i utalentowanej nastolatce z Ostrowa Wielkopolskiego, która dostała się do programu Voice of Kids.

Śpiewanie od najmłodszych lat było pasją Gabi i uwielbia to robić. Obecnie uczy się śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim pod okiem instruktor Ewy Borowicz-Kosznickiej. – Już w przedszkolu zauważono, że ma potencjał i kiedy chodziła do zerówki zawsze chętnie śpiewała – mówi Małgorzata Sierpowska-Grzyb, mama dziewczynki. – Zawsze kiedy gdzieś jedziemy, śpiewa w samochodzie. Zna wszystkie piosenki w radiu. Z łatwością uczy się angielskiego. Ma pamięć do tego języka – dodaje.

Młoda mieszkanka Ostrowa wymarzyła sobie już kilka lat temu, że chciałaby wziąć udział w programie telewizyjnym dla młodych talentów. Rodzice początkowo byli sceptyczni i odwodzili ją od tej decyzji uważając, że jest jeszcze za wcześnie. – Teraz wszystko fajnie wyszło, a występ w The Voice of Kids to dla Gabi przygoda życia – wyjaśnia jej matka.

Nastolatka ma za sobą przesłuchania w ciemno. Program z jej udziałem będzie można obejrzeć w sobotę 26 stycznia o godz. 20.05 w telewizyjnej “Dwójce”.

W programie wystąpi także Krystian Koronka. O jego występie szerzej piszemy pod tym linkiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

 1. 16
  9

  W tej edycji występował jeszcze chłopiec z Ostrowa Wielkopolskiego Krystian Koronka nieładnie ze strony portalu wlkp24info że faworyzuje tylko jedną osobę lub ma bardzo ubogie informacje na ten temat ,myślałem że to obiektywny portal i ma doskonałych redaktorów ale widocznie tak nie jest .Słabo Słabo

 2. 6
  4

  makmakmak: z tego co wiem występujących obowiązuje umowa o nieujawnianiu informacji z programu. Takowe mogą być ujawnione tydzień przed występem. Widocznie drugie dziecko nikomu nie pochwaliło się. Skąd niby wlkp24.info ma wiedzieć , że oprócz Gabrysi jest ktoś jeszcze. Następnym razem ostrożniej z oskarżeniami, kiedy się nie zna prawdy.

  • 4
   1

   czyli z tego postu mam rozumieć że to Gabrysia na tydzien przed pochwaliła się i poprosiła portal wlkp 24info o informacje o niej a nie odwrotnie jeśli tak to zwracam honor ale to nic nie zmienia faktu że portal ma słabo rozwinięty system docierania do ważnych i ciekawych informacji bo to że wystąpiło nie dwoje a tak naprawdę troje dzieci w tym programie z naszego miasta i było to dość znane i szeroko komentowane w naszym mieście

 3. Macieju K, dzieci z Ostrowa było więcej niż troje, nie mieli tyle szczęścia, między innymi twoje córki – pomimo nagłośnienia.
  Dzieciom nie można zazdrościć, trzeba je wspierać a nie zazdrościć i mieć pretensje do portalu.

 4. SŁYSZAŁAM ŻE TEŻ DZIEWCZYNA Z OKOLIC OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO TAKŻE BRAŁĄ UDZIAŁ W PRZESŁUCHANIACH W CIEMNO, MOŻE RÓWNIEŹ BEDZIE W SOBOTNIM ODCINKU

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick