Krotoszyn. Młodzi handlarze narkotyków zatrzymani

0
KPP Krotoszyn
Funkcjonariusze Wydziały Kryminalnego w Krotoszynie zatrzymali trzy osoby podejrzewane o handel, posiadanie oraz udzielanie narkotyków. Łącznie mężczyźni usłyszeli 21 zarzutów.

Policjanci prowadzili obserwację miejsca gdzie może dochodzić do dystrybucji narkotyków. Przypuszczenia były słuszne, funkcjonariusze zatrzymali w tym miejscu 18-letniego mieszkańca gminy Krotoszyn. – Zatrzymany posiadał przy sobie ponad cztery gramy marihuany. Na miejscu zabezpieczono także trzy gramy marihuany i ponad 17 gramów substancji stałej koloru białego – informuje sierż. Piotr Szczepaniak z KPP w Krotoszynie.

Oprócz 18-latka policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Mieszkańcy Krotoszyna w wieku 17 i 20 lat jak się okazało sprzedawali marihuanę. Młodszy z nich usłyszał 11 zarzutów w tym dziewięć za sprzedaż narkotyków. 20 latek usłyszał 9 zarzutów.

Wszystkim zatrzymanym grozi do trzech lat więzienia. Policjanci wciąż prowadzą czynności w tej sprawie, które mogą doprowadzić do postawienia kolejnych zarzutów.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick