Krotoszyn będzie miał nową galerię handlową [ZDJĘCIA]

1
Nowe centrum handlowe „Mozaika” to bardzo dobra wiadomość dla fanów zakupowego szaleństwa. Obiekt o tej nazwie ma wkrótce powstać w Krotoszynie. Na zrobienie pierwszych zakupów trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać. Otwarcie planowane jest na 2020 rok.

W Krotoszynie powstanie Galeria handlowa „Mozaika”. Zostanie wybudowana na styku ulic: Kobylińskiej, Sienkiewicza i Zacisze. Obiekt pomieści 15 sklepów, znajdzie się też miejsce dla 150 samochodów na parkingu, który ma powstać obok niej. Wielkość obiektu przekraczać będzie 6000 m2.

Jak informują władze miasta, nowe centrum handlowe ma przypominać wyglądem dawne Zakłady Przetwórstwa Mięsnego, które znajdowały się w tym miejscu. Wiadomo już, że obiekt ma zostać oddany do użytku w 2020 roku, ale na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie rozpocznie się jego budowa. Szczegóły mamy poznać wkrótce.

Niedawno informowaliśmy, że podobna galeria ma powstać także w Ostrowie Wielkopolskim na terenie dawnego PKS-u przy ul. Dworcowej. W tej chwili teren należy do prywatnego inwestora, który wiąże z tymi gruntami poważne plany. Więcej na ten temat przeczytasz pod tym linkiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick