Koronawirus w ostrowskim magistracie. Jak będzie działał urząd?

2
U jednej z osób zatrudnionych w ostrowskim magistracie potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2. W związku z tym wdrożono odpowiednie procedury i o całej sytuacji został powiadomiony ostrowski sanepid. To on podejmie decyzję odnośnie kwarantanny osób, które mogły mieć kontakt z osobą zakażoną. W związku z zaistniałą sytuacją w budynku zostanie wprowadzony limit osób.

Kolejnym urzędem w regionie, który został dotknięty przez koronawirusa jest Starostwo Powiatowe w Pleszewie. Tutaj egzamin zdała praca rotacyjna. Dzięki temu części pracowników udało się uniknąć kontaktu z zakażoną osobą. Wszyscy ci, którzy mogli mieć kontakt z chorym zostali odesłani na pracę zdalną. – Kwarantanną objętych jest dwóch pracowników, którzy mieli z zakażonym bezpośredni kontakt. Na szczęście chory nie miał styczności z petentami – powiedział Maciej Wasielewski, starosta pleszewski.

CZYTAJ TAKŻE: Lekarze dają jej 4 miesiące życia… Guz rośnie z każdym dniem. Nie czekaj, pomóż Ani!

Budynek starostwa został odkażony i działa już normalnie. – Petentów obsługujemy normalnie od 8.00 do 18.00. Nic w tej kwestii się nie zmieniło – dodaje starosta.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście. Już teraz nie trzeba się jego bać.

  2. dlaczego Caryca ukrywa ilość zachorowań w UM ???????????????????? Dlaczego sama łazi po imprezach i wszędzie się promuje jak miała styczność z zakażonymi na otwarciu Jordanek ???? Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie….mówi przysłowie

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick