KONKURS! Wyślij kartkę do Świętego Mikołaja!

0
Zapraszamy do udziału w konkursie "Wyślij kartkę do Świętego Mikołaja". Zabawa rusza 1 grudnia. Na prace czekamy do 17 grudnia. Nagrodzimy 20 osób (10 dziewczynek i 10 chłopców). Sponsorem nagród jest firma Kamix. Szczegóły na wlkp24.info.

Zbliża się Boże Narodzenie, a to oznacza, że rusza kolejna edycja naszego konkursu „Wyślij kartkę do Świętego Mikołaja”. Czekamy na prace dzieci w wieku od 5 do 8 lat, które własnoręcznie przygotują prace plastyczne wykonane dowolną techniką nawiązującą tematycznie do Świąt Bożego Narodzenia. Praca musi zostać podpisana imieniem dziecka oraz imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem rodziców lub opiekunów prawnych. Każdy uczestnik może przygotować tylko jedną pracę konkursową.

Nagrodami w konkursie są pakiety zabawek przygotowane przez Sponsora Konkursu – firmę Kamix. Nagrodzonych zostanie 20 osób – 10 chłopców i 10 dziewczynek, które przygotują – zdaniem komisji konkursowej – najładniejsze prace zgodne z Regulaminem.

Kartki do Świętego Mikołaja można przynosić od 1 do 17 grudnia 2021 roku (do godz. 16:00) do redakcji Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19).

Wręczenie nagród odbędzie się 21 grudnia 2021 roku również w naszej siedzibie o godz. 16:30. O wygranej i zaproszeniu po odbiór nagrody Organizator poinformuje zwycięzców indywidualnie drogą telefoniczną.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick