KONKURS. Wygraj podwójny karnet na Szczypiorno Cup. Zostały ostatnie godziny!

0
Zostało raptem kilka godzin, aby wysłać maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Do wygrania są trzy podwójne karnety na turniej Szczypiorno Cup 2018, który odbędzie się w Kaliszu.

Piłka ręczna w Polsce miała swoje początki 100 lat temu w Szczypiornie (dzisiejsza dzielnica Kalisza). To właśnie w tym mieście w najbliższy weekend odbędzie się wyjątkowy turniej Szczypiorno Cup 2018, w którym wystąpią najlepsze polskie drużyny z Vive Kielce i Orlen Wisłą Płock na czele. Oprócz nich w Hali Arena zobaczymy także m.in. Azoty Puławy, Górnika Zabrze i Energę MKS Kalisz.

Początek rywalizacji w piątek 17 sierpnia. Jeśli nie masz jeszcze karnetu na trzydniową imprezę sportową, a chciałbyś się na nią wybrać, mamy coś specjalnie dla Ciebie! Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójny karnet!

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Wystarczy, że w pomysłowy sposób odpowiesz na pytanie: „Której drużynie będziesz kibicował podczas Szczypiorno Cup 2018 i dlaczego?”. Im bardziej kreatywna bądź ciekawa odpowiedź, tym lepiej! Właśnie na takie czekamy. Wyślij ją na e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Szczypiorniak”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Spiesz się, bo na odpowiedzi czekamy do środy 15 sierpnia do godz. 12.00. Do dzieła!

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick