DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

KONKURS. Wygraj bilety na mecz "Stalówki" z MKS-em Dąbrowa Górnicza

Przed nami 4. kolejka Energa Basket Ligi. Nowy sezon układa się po myśli BM Stali Ostrów Wielkopolski. Niedawny zdobywca Superpucharu Polski ma za sobą trzy wygrane. Komplet zwycięstw drużyny pod wodzą Andrzeja Urbana napawa optymizmem na myśl o kolejnych meczach. Teraz przed „Stalówką” spotkanie z MKS-em Dąbrowa Górnicza.

Jeśli chcesz zobaczyć ten mecz na żywo, możesz dać szansę szczęściu i zawalczyć o bilety w naszym konkursie. Aby to zrobić, należy odpowiedzieć na pytanie: „Co lub kto może być najsilniejszą bronią BM Stali w meczu przeciwko MKS-owi Dąbrowa Górnicza i dlaczego?”. Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – uzasadnień zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule trzeba wpisać: „MKS”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Do wygrania jest pięć podwójnych biletów na to spotkanie. Zatem warto się postarać.

Konkurs trwa do czwartku, 13 października, do godz. 09.00.

REGULAMIN KONKURSU

BM Stal Ostrów Wielkopolski: Zespół prowadzony przez Andrzeja Urbana w jego debiutanckim sezonie na stanowisku pierwszego trenera rozpoczął wyśmienicie i zajmuje drugie miejsce w tabeli Energa Basket Ligi tuż za Śląskiem Wrocław (z takim samym bilansem punktów – 6). Dobrą formę potwierdzają wygrane z Kingiem Szczecin, Czarnymi Słupsk i Twardymi Piernikami Toruń. Zdobycie pierwszego w historii klubu Superpucharu Polski też mówi samo za siebie. Zespół celuje w fazę playoff, żeby móc walczyć o kolejny medal.

MKS Dąbrowa Górnicza: Najbliższy rywal „Stalówki” rozegrał do tej pory tylko dwa spotkania w trwającym sezonie EBL, które zakończyły się zwycięstwem z Tauronem GTK Gliwice oraz porażką z Treflem Sopot. Zaległe spotkanie z Suzuki Arką Gdynia zaplanowano na 7 grudnia. Drużyna nie znajduje się w gronie faworytów do wygrania ligi, ale zapewne nie podda się bez walki. Ostatni raz wygrali w lidze z ostrowską drużyną 19 października 2019 roku.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz