Konfederacja ujawniła „jedynkę” na liście. „Chciałbym być głosem młodego pokolenia”

0
źródło: fanpage Konfederacji
Witold Stoch otworzy listę Konfederacji w wyborach parlamentarnych, które odbędą się 13 października. To kolejna osoba ubiegająca się o mandat posła, której nazwisko poznaliśmy. Do tej pory "Konfederaci" milczeli w sprawie list wyborczych. Właśnie ogłosili pierwsze nazwiska.

Numerem jeden na liście Konfederacji w okręgu nr 36 (Kalisz) został Witold Stoch, który – jak mówi – chce być głosem młodego pokolenia, które „chce żyć i zakładać rodziny w moim regionie”. – Chcę być głosem młodego pokolenia, które chce prostych i niskich podatków, rozwoju gospodarczego oraz wolnej, suwerennej i silnej Polski – zakomunikował na fanpage’u Konfederacji.

Witold Stoch jest Sekretarzem Krajowym Partii KORWIN, byłym sekretarzem Stowarzyszenia KoLiber i KoLiber Kalisz, a także aplikantem radcowskim. Urodził się w 1992 roku w Kaliszu. Współpracował także z klubem poselskim Kukiz’15. Jak napisał na swoim fanpage’u, wyznaje poglądy konserwatywno-liberalne.

ZOBACZ TEŻ: Milena Kowalska na liście Koalicji Obywatelskiej do sejmu! „Szóste miejsce jest idealne dla każdego kandydata na „szóstkę”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick