Koncert Bosskich za darmo! Jesteś mieszkańcem tego osiedla? Zgłoś się po bilet!

0
materiały organizatora
Przewodnicząca Osiedla "Parcele Zacharzewskie" w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza mieszkańców na koncert zespołu Bosscy, który odbędzie się 18 lipca. Wejściówki dla nich są darmowe. Szczegóły na wlkp24.info.

To będzie prawdziwa gratka dla mieszkańców Osiedla „Parcele Zacharzewskie” w Ostrowie Wielkopolskim. W niedzielę 18 lipca specjalnie dla nich zostanie zorganizowany koncert zespołu Bosscy. Muzyczne wydarzenie odbędzie się w Klubie Stara Przepompownia. – Pomysł na zorganizowanie koncertu dla mieszkańców osiedla już dawno pojawił się w mojej głowie, ale dopiero teraz, podczas odmrożenia kultury, mam szansę go zrealizować. Moim celem było zorganizowanie wydarzenia, które będzie dedykowane mieszkańcom w każdej grupie wiekowej. Znając repertuar grany przez zespół Bosscy Rock Cover Band, uznałam, że będzie to dobry wybór. Nie od dziś wiadomo, że hity polskiej muzyki rockowej zna każdy bez względu na wiek. Miejsce też nie jest przypadkowe, ponieważ Klub Stara Przepompownia – poza tym, że sąsiaduje z naszym osiedlem – zdecydowanie najlepiej odda klimat koncertu – mówi portalowi wlkp24.info Marta Szczepaniak, przewodnicząca zarządu osiedla.

Zespół Bosscy zagra i zaśpiewa utwory znanych rockowych kapel. Będą to m.in. hity Lady Pank, Perfectu i Dżemu. – Jest to wydarzenie nieco inne niż dotychczas rada osiedla organizowała, ale mam nadzieję, że taka forma spotkania przypadnie do gustu mieszkańcom i będziemy ją mogli w przyszłości jeszcze nie raz powtórzyć – zaznacza Marta Szczepaniak.

Mieszkańcy Osiedla „Parcele Zacharzewskie” będą mogli za darmo posłuchać koncertu. Wystarczy, że zgłoszą się po wejściówki do przewodniczącej zarządu pod numerem telefonu 669 716 770. Liczba miejsc jest ograniczona.

Koncert zaplanowano na 18 lipca. Początek o 18.00. Marta Szczepaniak zapowiada, że już planuje sierpniowe wydarzenie dla mieszkańców osiedla. Na razie jednak nie zdradza szczegółów.

materiały organizatora

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick