Kolejny raz zablokują ulicę Głogowską! Strajk kobiet nie ustaje

23
Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego kolejny raz wyjdą na ulicę, by protestować. Ponownie będzie to strajk samochodowy oraz pieszy. Odbędzie się on na ulicy Głogowskiej i będzie on miał taką samą formułę, jak ten z 26 października.

W mediach społecznościowych powstało kolejne wydarzenie, które będzie miało miejsce o godzinie 16.00 na ulicy Głogowskiej oraz przy rondzie bankowym w Ostrowie Wielkopolskim. Mieszkańcy miasta wyjadą na ulicę i będą spowalniać ruch, a piesi będą blokować przejścia przez ulicę Głogowską.

To już piąty protest w Ostrowie Wielkopolskim. Mieszkańcy w dalszym ciągu manifestują swój sprzeciw wobec decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

ZOBACZ POPRZEDNIE PROTESTY: 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

23 KOMENTARZE

 1. Bezsensowne miejsce, policja odcina dojazdówki i jeżdżą w kółko te same samochody. Objechać to miejsce można bardzo łatwo.

 2. 13-15-letnie dzieci – „korniszony” do nauki – nie znają historii ale o aborcji wiedzą wiele – wstyd jaka rośnie młodzież, nie mają żadnych praw obywatelskich jeszcze a jakich mają rodziców? taka przyszłość naszego kraju

  • Według ciebie 13-15 latki będą jeździć po Głogowskiej? Zastanów się zanim coś napiszesz. Wśród pieszych troszkę małolatów może się znajdzie ale tam są też osoby w średnim wieku i wykształcone, pamiętaj że PIS już ma pieńku z nauczycielami, górnikami, rolnikami teraz kobietami a kaczor wchodzi na mównicę to cały PIS drży co nowego palnie bo już jest oderwany od rzeczywistości.

  • „15 letnie dzieci” za 3 lata będą pełnoprawnymi wyborcami. Rodzice tych dzieci mogą być dumni, że wychowali rozumne istoty, które zdają sobje sprawę z rażacej napaści rządzących na prawo wolności wyboru skutkujacego ograniczeniem prawa do dysponowania o sobie! W XXI w. nalezy sie spodziewać że kiedy rządzący atakują podstawowe prawa to lud odpowie gniewem przybierajacym różne formy wyrazu.

  • Do „wlkp” – prawo wolności i wyboru masz, ale tylko wtedy, gdy nie dotyczy ono zabicia drugiego człowieka. W przypadku gdy twój wybór ma stanowić, czy kogoś zabić czy nie, to nie może już być twoim prawem, bo jest prawem do życia tej osoby. Prawo do życia ma każdy Polak bo to zapewnia mu KONSTYTUCJA. Tu nie jest potrzebna żadna interpretacja. A tzw. przesłanka eugeniczna powinna być jedynie doprecyzowana ustawą, albo rozporządzeniem o katalog chorób, czy wad i uszczerbków. Medycyna poszła mocno do przodu, niektóre wady dziecka można już zoperować nawet w łonie matki. Ale jedno się nie zmieniło – medycyna ma leczyć, a nie szkodzić.

 3. Nie rozumiem tego.Zwykly szary czlowiek nie moze isc na grob bliskich a Te nastolatki i ich mamusie moga be, problemy gromadzic sie w takie tlumy.Gdzie jest policja.

 4. DO AK

  na protesty wychodza katolicy, ludzie wyksztalceni i majacy odwage i mozliwosci by zaprotestowac. Sama wyszlabym protestowac ale nie moge. Dziekuje tym wszystkim, ktorzy tak dzielnie walcza o wolnosc slowa, o wolnosc wyboru o demokracje , o nas POlakow i Polek.
  Juz dosc dyktatury Kaczora i PIsowcow. Sa oni wszyscy odcieci od rzeczywistosci i swiata. Gdzie byli, co zobaczyli??? Nic!
  To glownie ludzie prosci, bez wyksztalcenia glosowali na ta parti- i to samo mowi za siebie jaki to elektorat…..

  A tak przy okazji- dzikuje wszystkimi kazdemu z osobna , ktorzy walcza z Covid-em!!!!!!!!!!!!!

  • Nie wiem do kogo to jest odpowiedz.
   Swoim wpisem pokazujesz swoje super wykształcenie.
   PS. Chyba studioaałaj z rafaułem na sorbonie.
   Wstyd!!!!!!!!!!!

 5. takie pytanie: gdzie opozycja?
  Uwagę na „problem” zwróciła pani Ilona Łepkowska!
  Opozycja szum robi, gdy im na rękę, jak NIMA zysku, siedzą cicho…

 6. Takie wyksztalciuchy z nich jak ze mnie astronauta, same bźdźiagwy łaźą, puste kro…. y, guwniary co żaden kozak na nie nie spojrzy, zdeterminowane stare panny i galeria…ki

 7. Do „wlkp” – prawo wolności i wyboru masz, ale tylko wtedy, gdy nie dotyczy ono zabicia drugiego człowieka. W przypadku gdy twój wybór ma stanowić, czy kogoś zabić czy nie, to nie może już być twoim prawem, bo jest prawem do życia tej osoby. Prawo do życia ma każdy Polak bo to zapewnia mu KONSTYTUCJA. Tu nie jest potrzebna żadna interpretacja. A tzw. przesłanka eugeniczna powinna być jedynie doprecyzowana ustawą, albo rozporządzeniem o katalog chorób, czy wad i uszczerbków. Medycyna poszła mocno do przodu, niektóre wady dziecka można już zoperować nawet w łonie matki. Ale jedno się nie zmieniło – medycyna ma leczyć, a nie szkodzić.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick