Kolejne pięć osób “wpadło” z narkotykami

0
Fot. unsplash.com
Amfetaminę i marihuanę miały przy sobie osoby zatrzymane przez ostrowską policję. Mundurowi sprawdzili pięciu mężczyzn w wieku od 18 do 36 lat. Sprawa trafiła do sądu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali pięć osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. Były nimi amfetamina i marihuana. Mundurowi zabezpieczyli nielegalne substancje, a ich posiadaczy zatrzymała. Sprawa trafi do sądu. – Zatrzymanymi są mężczyźni w wieku od 18 do 36 lat. Usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa posiadania narkotyków. Za popełnione czyny grozi im do trzech lat więzienia – mówi sierż. sztab Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

To nie jedyny w ostatnich dniach przypadek zatrzymania mieszkańców Południowej Wielkopolski z narkotykami. W poniedziałek pisaliśmy o tym, że kępińska policja zatrzymała dwie osoby, a także skonfiskowała 9 kg narkotyków oraz banknoty, co do których zaszło podejrzenie, że zostały sfałszowane.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick