Kolejne dopalacze przechwycone przez policję

3
Fot. KMP Kalisz
200 sztuk dopalaczy oraz ecstasy zostało przejęte przez kaliskich policjantów, a 32-latek odpowie za ich posiadanie i sprzedaż przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Na jednym z kaliskich osiedli policjanci skontrolowali parę siedzącą w jednym z samochodów. Ich nerwowe zachowanie było spowodowane posiadaniem narkotyków. Mundurowi odkryli, że kontrolowani mają przy sobie woreczki strunowe z suszem roślinnym, który kupili chwilę wcześniej. – Natychmiast na miejscu pojawili się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego. Zapadła decyzja o przeszukaniu posesji, z której wyszedł 48-latek. Podczas przeszukania terenu funkcjonariuszy wspierał specjalnie szkolony pies służbowy. To właśnie on wskazał sejf, w którym ukryte były substancje psychotropowe. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 200 sztuk różnego rodzaju nowych substancji psychoaktywnych tzw. dopalaczy oraz 4 tabletki ekstazy. 32-letni właściciel posesji został zatrzymany – informuje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

CZYTAJ TEŻ: SARS-CoV-2 na Oddziale Ginekologicznym w Ostrowie

32-latkowi za sprzedaż substancji psychotropowych innym osobom grozi do 10 lat więzienia. Karę poniosą także 48-latek i jego 27-letnia koleżanka. Za posiadanie narkotyków grozi im kara grzywny.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • A skąd wiesz kto i gdzie to było , znajomi czy jak ,przecież gdzie to było nie ma w artykule.😱

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick