DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Kobieta upadłą jest?

Już po raz drugi pleszewskie stowarzyszenie o nazwie „Ławka nr 4” zaprasza na filmowy dzień kobiet organizowany w Kinie Hel. Grupa aktywnych pleszewianek przygotowała nie tylko seans filmowy, ale też wykłady, wystawę i spotkanie z aktywistkami. W zeszłym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „Przełamując fale”. Tym działaczki z Ławki nr 4 będą przełamywać mit, który brzmi: „Kobieta upadłą jest”.

Źródło: materiał organizatora

Pleszewianki ze stowarzyszenia Ławka nr 4 zapraszają wszystkie panie i nie tylko na najbliższy czwartek, 21. marca, do Kina Hel. Głównym punktem programu filmowego Dnia Kobiet będzie oczywiście… film, ale spotkanie aktywnych i świadomych kobiet ma także zachęcać do dyskusji o sprawach ważnych, dlatego w planie jest wykład o prostytucji i spotkanie z przedstawicielkami organizacji działającej na rzecz kobiet.

Akcentem artystycznym będzie wystawa i głośne czytanie poezji, a podczas całego, przełamującego mit kobiet upadłej wieczoru będzie można posłuchać utworów z dwudziestolecia wojennego, pochodzących z płyty „Słaba płeć”.

Źródło: materiał organizatora

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz