Kibice speedwaya pojadą do Rybnika rowerami, aby pomóc Michałkowi

3
screen ze zrzutka.pl
Trzech sympatyków Arged Malesy TŻ Ostrovii zrzeszonych w Stowarzyszeniu "Ostrovia Speedway Fans" zdecydowało się pomóc w nietypowy sposób. Aby wesprzeć zbiórkę dla chorego na dziecięce porażenie mózgowe 12-letniego Michałka, chcą pojechać do Rybnika na mecz z ROW-em... rowerami. Na leczenie chłopca potrzeba aż 100 tys. zł.

W najbliższą niedzielę Arged Malesa TŻ Ostrovia weźmie udział w rewanżowym meczu finału Nice 1. Ligi Żużlowej. Spotkanie z PGG ROW-em Rybnik odbędzie się w Rybniku. Ostrowski zespół pa dwupunktową przewagę nad rywalami po pierwszym starciu rozegranym w miniony weekend na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Kibice speedwaya liczą na dobrą postawę żużlowców Ostrovii na Górnym Śląsku i chcą wesprzeć ich z trybun. Troje kibiców zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Ostrovia Speedway Fans” postanowili w nietuzinkowy sposób udać się do Rybnika, bo… na rowerach. Chcą w ten sposób przyłączyć się do akcji zbierania pieniędzy na rehabilitację 12-letniego Michałka, który od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

„Na co dzień jest wesołym i uśmiechniętym chłopcem, który zmaga się ze swoją niepełnosprawnością. Choć jeszcze nie mówi, to wiemy, że bardzo chce chodzić i dogonić swoich rówieśników. Codzienna rehabilitacja jest bardzo kosztowna lecz dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu będziemy mogli zapewnić Michałkowi codzienną rehabilitację i opiekę specjalistów” – czytamy w opisie zbiórki prowadzonej pod tym adresem.

Jest co zbierać, bo potrzeba aż 100 tys. zł.

Mecz PRR ROW Rybnik – Arged Malesa TŻ Ostrovia w niedzielę 15 września o 14.30 na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Przypominamy o naszej akcji charytatywnej 🙂Szczegóły poniżej ⤵️⤵️⤵️https://zrzutka.pl/butkux

Opublikowany przez Stowarzyszenie "Ostrovia Speedway Fans" Środa, 11 września 2019

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick