KGW z Drogosławia wystartowało w konkursie. Do wygrania 25 tysięcy złotych

2
Fot. raszkow.pl
Koło Gospodyń Wiejskich z Drogosławia zgłosiło się do ogólnopolskiego konkursu na najładniejsze zdjęcie wykonane podczas zorganizowanego festynu, promującego szczepienie przeciwko COVID-19. Do wygrania jest nawet 25 tysięcy złotych, a na KGW z gminy Raszków można już oddawać głosy!

Koła Gospodyń Wiejskich włączyły się w promowanie szczepień przeciwko COVID-19. Szczepionkę można przyjąć podczas festynu, które organizowane są właśnie przez panie z lokalnych wsi.

Trwa konkurs na najładniejsze zdjęcie, a do wygrania jest nawet 25 tysięcy złotych. Do walki stanęło KGW z Drogosławia z gminy Raszków w powiecie ostrowskim. Panie proszą o głosy, a można je oddawać za pośrednictwem konkursowej strony internetowej.

Głosowanie trwa do 17 października, a wyniki zostaną ogłoszone 22 października. KGW z największą liczbą głosów zdobędzie nagrodę w wysokości 25 tysięcy złotych. Zdobywczynie drugiego oraz trzeciego miejsca zdobędą po 15 tysięcy złotych. Za zajęcie miejsc od 4. do 10. to nagroda 5 tysięcy złotych, a od 11. miejsca do 100. to 1,5 tysiąca złotych.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick