Kapitalny finisz Ostrovii. Faworyzowany ROW Rybnik na deskach [WIDEO]

2
Sezon 2015 był jednym z najlepszych w historii ostrowskiego żużla. Wszystko układało się idealnie do samego finału z Lokomotivem Daugavpils, do którego ŻKS Ostrovia awansowała dzięki świetnej postawie w dwumeczu z ROW-em Rybnik. Decydujące było pierwsze spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim, które gospodarze wygrali 54:36, mimo że po 9. biegach przegrywali 26:28. Właśnie ten szlagierowy mecz pokażemy w czwartek o godz. 20:50 w cyklu "Sportowe Archiwum Telewizji Proart".

Przed ostatnimi biegami kolejny raz swoje doświadczenie pokazał trener ŻKS-u Marek Cieślak. Trener reprezentacji przechytrzył gości, którzy w ostatnich sześciu biegach zdobyli tylko osiem punktów. Po tym meczu wszyscy nosili Cieślaka na rękach i mało kto spodziewał się czarnego finału tego pięknego sezonu.

Ostrovia mimo że miała solidny skład, sezon regularny zajęła na trzecim miejscu. Do rywalizacji półfinałowej w roli faworyta przystępowali rybniczanie. Biało-czerwoni w składzie Rune Holta, Nicklas Porsing, Mikkel Michelsen, bracia Szczepaniakowie, Oskar Ajtner-Gollob i Mateusz Borowicz byli jednak górą, a pierwszy mecz w Ostrowie Wielkopolskim kibice zapamiętali na długo.

 

 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick