Kamila Gasiuk-Pihowicz odwiedziła Ostrów

24
"Musimy żyć zgodnie z literą prawa" - tak Kamila Gasiuk-Pihowicz, szefowa klubu partii .Nowoczesna skomentowała sprawy, które aktualnie rozgrywają się na scenie politycznej.

Zmiany w sądownictwie, ustawa o Instytucie Pamięci Narodowej i związane z nią napięte stosunki na linii Polska-Izrael oraz Polska-Stany Zjednoczone, Czarny Piątek i protesty kobiet, walczących o swoje prawa – to tematy, które zostały poruszone na spotkaniu z posłanką. Odbyło się ono w ostrowskim Klubie Nauczyciela (N Klub).

Kamila Gasiuk-Pihowicz odpowiadała na lawinę pytań od mieszkańców Ostrowa. Nie obyło się też bez gratulacji i słów uznania posłanki dla ostrowskiego ruchu “Łańcuch Światła”. Protestował on przed ostrowskim sądem, a jej uczestnicy za swoją działalność otrzymali nominację w plebiscycie Ostrowianina Roku w kategorii Wydarzenie Społeczne.

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, posłanka Gasiuk-Pihowicz apelowała do mieszkańców o aktywną działalność w mediach społecznościowych, a także żywe wspieranie swoich kandydatów.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

24 KOMENTARZE

 1. 38
  4

  Ale tłumy. Frekwencja porywa, a tej Pani i tych ludzi bardzo mi żal. A Pan Radny nieporadny sam nie wie gdzie jest czy w PO czy nowocześniejszy… szuka się!

 2. 28

  Co prawda nie dotyczy to (albo dotyczy w niewielkim stopniu) Kamili Gasiuk-Pihowicz, ale generalnie “Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic. Józef Piłsudski”.
  Jakżesz to aktualne i prawdziwe w dzisiejszych czasach…

 3. 21
  3

  Czego mógł uczyć młodzież ten były nauczyciel politolog w biało-czerwonej bluzeczce z napisem “ostrowski spacer protestacyjny”?

 4. 21

  Czy ktoś policzył średnią wieku uczestników tego spotkania? Poza tym szkoda, że nie było również Petru, byłoby jeszcze śmieszniej.

 5. 17
  2

  A z jakiej to okazji przyjechała do Ostrowa ta posłanka Nowoczesnej, bo to jeszcze ani Wielkanoc ani święto sześciu króli.

 6. 17

  kiedys z tego miejsca rajski i urbaniak oraz im podobni z PO a wymienieni to aktualnie zarząd POwiatu PO ruszali na targ na ul konopnickiej z premier z Radomia.

  • 1
   18

   Do pło- ty cymbale powinieneś znowu ruszyć do szkoły, bo jak widać pisać po polsku się nie nauczyłeś.

 7. 5
  15

  Tak was męczy że ciekawy człowiek i znany polityk odwiedził Ostrów i Kalisz? Współczuję poziomu inteligencji trolunie.

  • 17

   do Kibic – znany z wniosków ,,proszę o przerwę ” oraz ciekawy ,, on mruga do mnie ” sama radość z Nowośmiesznej

 8. 12

  polonistką się zwiesz bo w Polsce mieszkasz a pod kopułą – PO, Po, PO tam gdzie rajski czyli w zarządzie POwiatu PO.Widac, że rajski jeszcze nie nazwał Cię przyjacielem bo gdyby to zaraz cie niszczy prawda pośle urbaniak .

 9. 12

  I znowu rozczarowanie. Ta samo nuta co zawsze. Pusta krytyka i ani słowa o alternatywnym, lepszym programie dla Polski. Zmarnowany czas.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick