Kalisz. W mieszkaniu zwłoki kobiety. 23-latek groził samobójstwem

0
Zwłoki starszej kobiety zostały odkryte w jednym z mieszkań przy ulicy Marii Konopnickiej w Kaliszu. W środku zabarykadował się 23-latek, który groził popełnieniem samobójstwa. Służby musiały użyć siły, by dostać się do środka. Najprawdopodobniej doszło do zabójstwa kobiety.

Rodzina powiadomiła służby, bo nie mogła dostać się do jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Marii Konopnickiej w Kaliszu. – Na miejscu pojawiła się straż pożarna, gdzie strażacy po uzgodnieniu z policją i rodziną kobiety zajmującej mieszkanie wyważyli drzwi wejściowe. W środku ujawniono ciało starszej kobiety – inormuje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

W mieszkaniu znajdował się także 23-letni mężczyzna, który został zatrzymany. Starsza kobieta była najprawdopodobniej babcią 23-latka. Jak informują kaliskie media, Prokuratura Rejonowa w Kaliszu potwierdza, że doszło do zabójstwa. Na ciele starszej kobiety znajdują się ślady wskazujące na zbrodnię przy użyciu ostrego narzędzia.

W mieszkaniu prowadzone są policyjne czynności pod nadzorem prokuratora.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick