Już 7000 seniorów odebrało kartę

0

Prezydent Beata Klimek wręczyła Ostrowską Kartę Seniora z numerem 7000. Funkcjonujący od 1 lipca 2015 r. program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy ukończyli 60. rok życia. Posiadacze karty mogą korzystać z ulg i preferencji przygotowanych przez miasto i prywatnych partnerów programu.

Program Ostrowska Karta Seniora rozwija się dynamicznie. Dzięki udziałowi w programie blisko 160 prywatnych przedsiębiorców ostrowscy seniorzy mogą korzystać z szerokiego wachlarza usług i towarów. Przekłada się to na zainteresowanie posiadaniem Ostrowskiej Karty Seniora.

– Zachęcamy wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy ukończyli 60. rok życia do składania wniosków o wydanie karty i korzystanie z bogatej oferty przygotowanej przez partnerów programu i miasto – mówi prezydent Beata Klimek.

Wnioski o wydanie Ostrowskiej Karty Seniora można pobrać ze strony internetowej www.umostrow.pl w zakładce Ostrowska Karta Seniora lub w Referacie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick