Jutro Bieg Republiki Ostrowskiej. Będą utrudnienia w ruchu

0
fot. biegostrow.pl
Jutro ulice Ostrowa Wielkopolskiego opanują miłośnicy biegania. 20 października będzie miał miejsce 57. Bieg Republiki Ostrowskiej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Młodzież pobiegnie już o 9.45, a bieg główny będzie miał swój start w samo południe.

Młodzież pobiegnie trasą: Rynek  – Raszkowska – Plac 23 Stycznia – Kolejowa  – Rynek

Natomiast punktualnie o godzinie 12.00 ruszy bieg główny, na którey zapisało się 750 osób. Uczestnicy będą mieli do przebiegnięcia dwie pętle po 5km. Ruszą tradycyjnie z rynku, a potem ulicami: Wrocławska – Staszica – Gimnazjalna – Pl.  Rowińskiego – Ledóchowskiego – NAWRÓT dalej – Ledóchowskiego – Kościelna – Rynek.

W trakcie biegu ulice będą całkowicie wyłączone z ruchu, a trasę biegu patrolować będzie ostrowska policja. – Prosimy kierowców o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń policjantów – informuje sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie.

Każdy z uczestników po dotarciu na metę otrzyma pamiątkowy medal z nawiązaniem do roku 2019, który w Ostrowie Wielkopolskim jest rokiem Krzysztofa Komedy. Oprócz tego dostaną ręcznik z wizerunkiem ostrowskiego ratusza.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick