Joanna Lichocka: Trwa czyszczenie stajni Augiasza

0

Wczoraj w ostrowskim N-klubie odbyło się spotkanie z posłanką PiS Joanną Lichocką. Podczas spotkania poruszono wiele tematów od funkcjonowania mediów w Polsce, przez rolnictwo, aż po ułatwienia dla przedsiębiorców. Były też pytania o przyszłość partii w kontekście przyszłorocznych wyborów samorządowych. 

Spotkanie rozpoczęło się od zaproszenia do Warszawy na obchody upamiętniające 7 rocznicę katastrofy smoleńskiej, które odbędą się w dniach 9-10 kwietnia.

Joanna Lichocka zapowiedziała także, że podobne spotkania z wyborcami i sympatykami PiS w Ostrowie będą odbywały się częściej.  Posłanka zachęcała także do zapisywania się w szeregi PiS, szczególnie osób młodych, które jak mówiła Lichocka mogą pomóc w zmienianiu Polski na lepszą. Były także pytania z sali. Te dotyczyły m.in. odpowiedzialności karnej dla Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego.

Lokalni działacze PiS z Ostrowa i okolic podzielili się również swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi szans partii w przyszłorocznych wyborach samorządowych. 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick