DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Jeździsz autobusami MZK? Od nowego roku szykują się zmiany

Szykują się zmiany dla pasażerów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim. Od nowego roku zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy niektórych linii. Warto się z nią zapoznać już teraz. Przedstawiciele MZK informują, że zostaną one podane także od 23 grudnia w rozkładzie jazdy na stronie internetowej mzk-ostrow.com.pl. Zmiany wejdą w życie w czwartek 2 stycznia.

>> NIE PRZEGAP: „W Atmosferze Świąt”.
Premiera programu w piątek 20 grudnia <<

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Miejskiego Zakładu Komunikacji pod numerami telefonów: (62) 737 61 25 (w dni robocze od 7:00 do 15:00), (62) 737 61 15 (całodobowo).

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów MZK

Linia nr 2, 5, 6, 18
Obsługiwane będą dodatkowe miejscowości: Psary oraz Sławin, a ponadto kilka kursów wydłużonych zostanie do miejscowości Wielowieś (w dni robocze szkolne oraz wakacyjne, a także w soboty). W związku z tym w niektórych kursach zmienione zostaną godziny odjazdów z poszczególnych przystanków.

Linia nr 5/5B
Kurs o godzinie 5:57 do Jankowa Zaleśnego rozpocznie bieg z przystanku Kaliska Bank, a kurs o godzinie 6:05 do miejscowości Trzebowa rozpocznie bieg z Nowej Krępy.

Linia nr 12
W okresach wakacyjnych zlikwidowany zostanie wjazd do Górecznika.

Linia nr M
We wszystkich kursach uwzględniony zostanie wjazd do Galerii Ostrovia.

Linia nr P
Kurs o godzinie 4:25 do Pleszewa zostanie skrócony do Sobótki i rozpocznie swój bieg o godzinie 5:00. Kurs powrotny rozpocznie się z Sobótki o godzinie 5:30.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz