„Jesteśmy już bezpieczne w Polsce” – 3-latka odnaleziona na terenie Niemiec

1
zdjęcie poglądowe / fot. Max Fleischmann / Unsplash
Matka porwanej 3-latki poinformowała, że dziewczynka została odnaleziona na terenie Niemiec, jest już w jej rękach i wraca do Polski. Dziewczynkę zabrał jej ojciec i - jak twierdzi matka - wyrwał Helenkę z jej rąk podczas spaceru. Policjanci wciąż prowadzą swoje czynności w tej sprawie.

Uprowadzenie dziewczynki zgłosiła jej matka w niedzielę koło południa. Jak poinformowała, podczas spaceru mieli do niej podbiec mężczyźni razem z ojcem 3-latki, wyrwać ją z rąk matki i wciągnąć do samochodu.

CZYTAJ: 

Dziewczynka miała być w drodze do Austrii wraz ze swoim ojcem. W poniedziałek dziennikarzy poinformowała matka Helenki, że dziecko zostało odnalezione. „Mam Helenkę, jesteśmy już w bezpieczne w Polsce. Helenka została wywieziona na teren Niemiec” – napisała w wiadomości, która dotarła do naszej redakcji.

Tę informację potwierdziła także kaliska policja. – Skontaktowaliśmy się telefonicznie z matką dziecka, która poinformowała, że córka jest pod jej opieką – mówi st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Znowu pewnie jakaś głupia polka porwała dziecko od ojca Austriaka lub ciemnego obywatela Austri i uciekła do Polski z dzieckiem a ojciec ją w Polsce odnalazł. Itd.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick