Jarota Jarocin z nowym trenerem? Dzisiaj konferencja

4
Marcin Woźniak przestał pełnić funkcję trenera Jaroty Jarocin. Jak udało nam się dowiedzieć, klub nie przedłużył z nim kontraktu na kolejny sezon. Władze JKS-u znalazły za to następcę na jego miejsce.

Prawdopodobnie nowym trenerem Jaroty Jarocin zostanie Marek Nowicki, były szkoleniowiec Ostrovii Ostrów Wielkopolski, a ostatnio Piasta Kobylin. Konferencja prasowa w tej sprawie została zwołana na piątek na godz. 12.00.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Szkolący ostatnio Piasta Kobylin Nowicki, miałby zastąpić na stanowisku Marcina Woźniaka, który we wrześniu 2017 roku przejął schedę po Januszu Niedźwiedziu. Woźniak stanął przed trudnym zadaniem utrzymania zespołu seniorów w III lidze po tym, jak latem ubiegłego roku został on poważnie osłabiony. Ta sztuka się udała. JKS zakończył sezon na 11. pozycji (mając dziesięć punktów nad strefą spadkową), ale to nie przekonało nowych władz klubu do przedłużenia umowy z Marcinem Woźniakiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Dziwny ruch nowego Prezesa Jaroty. Trenerzy powinni być rozliczani z wyników a Wożniak osiągnał cel postawiony przed nim. Moim zdaniem przedwczesna zmiana.

  2. Ostrovia kupa wielka,zadnych planów,zadnej zmiany trenera inwestycji w zawodnikow,Od kogo maja sie uczyc mlodzi ? Nie maja inspiracji,dlaczego ostrovia nie chce budowac silnego zespolu ? Nie sprowadza pilkarzy,trenerow,nie rozumiem tego.Wizytowka klubu sa seniorzy,nikt nie uwierzy,ze dobrze szkolimy mlodziez,skoro seniorzy sa w 5 lidze.Ktory zdolniejszy pilkarz to zostanie wylapany do klubu z wyzszej ligi,zdolni mlodzi nie chca grac w 5 lidze.

  3. Ostrovia kupa wielka,zadnych planów,zadnej zmiany trenera inwestycji w zawodnikow,Od kogo maja sie uczyc mlodzi ? Nie maja inspiracji,dlaczego ostrovia nie chce budowac silnego zespolu ? Nie sprowadza pilkarzy,trenerow,nie rozumiem tego.Wizytowka klubu sa seniorzy,nikt nie uwierzy,ze dobrze szkolimy mlodziez,skoro seniorzy sa w 5 lidze.Ktory zdolniejszy pilkarz to zostanie wylapany do klubu z wyzszej ligi,zdolni mlodzi nie chca grac w 5 lidze.

  4. Tez mnie dziwi brak dzialania juz od 3 lat Ostrovii,zadnej zmiany,wieczna stagnacja,klub sie stacza,wiadomo,ze ktory zdolniejszy dzieciak to trafia do Lecha Poznan,a lokalnej druzyny i tak nie zasili,wiec nie rozumiem tego,zeby seniorow opierac na mlodziezowcach,Zadnych dzialan od strony prezesow,zeby pozyskac spinsorow,zadnych dlugofalowych planów,jezeli potencjalny sponsor otrzymalby dlugofalowy plan działania i wizje klubu,to moze skusilby sie na zainwestowanie w klub.zawodnicy w 5 lidze Ci sami co grali w 2 lidze tez obnizyli loty,nie rozwijają sie,mecze na chodzonego.Widocznie wszystkim dobrze w tym grajdole.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick