DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Jarota Jarocin ma nowego prezesa

Duże zmiany w Jarocie Jarocin. Dotychczasowy prezes Hubert Bachorz po ponad dwóch latach piastowania tego stanowiska, zrezygnował z pełnionej funkcji. W tym czasie klub stanął na nogi pod względem finansowym i dwa lata z rzędu zakończył rok finansowy w dodatnim wynikiem.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Poprzedni sezon pod względem finansowym także zakończył się sukcesem. Piłkarze zajęli wysokie czwarte i piąte miejsce w tabeli III ligi oraz wygrali Okręgowy Puchar Polski. Obecne rozgrywki nie są już tak udane dla JKS-u, który walczy o utrzymanie po tym, jak latem ubiegłego roku z klubu odeszło wielu kluczowych graczy.

Hubert Bachorz nie żegna się jednak na dobre z Jarotą. Będzie pełnił rolę członka klubu. Jego obowiązki na stanowisku prezesa przejął Eugeniusz Gościniak, który do tej pory był członkiem zarządu, a także przedstawicielem Komisji Rewizyjnej kaliskiego OZPN-u. Angażował się także w pracę dla Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. – Swoją funkcję będę pełnił z pełnym zaangażowaniem i troską o dobro klubu. Naszym celem będzie stawianie na wychowanków. W następnym sezonie chcemy powalczyć o zwycięstwo w programie Pro Junior System – powiedział Eugeniusz Gościniak po powołaniu na stanowisko prezesa klubu.

Zmiany zaszły także w składzie zarządu, który tworzą od teraz Marek Marzyński, Jacek Nagorzycki, Mieczysław Szalkowski, Piotr Olejniczak i Marek Jankowiak.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz