Jarota Jarocin i KKS Kalisz w półfinale. Kolejne mecze 12 marca

Faworytem niedzielnego ćwierćfinału PP była 3- ligowa Jarota Jarocin. Pierwszy gol w tym meczu padł w 18 minucie. Golkipera gospodarzy pokonał Hubert Antkowiak. Minutę później było już 2:0 dla Jaroty. Wynik spotkania podwyższył Mateusz Molewski.

Dwubramkowe prowadzenie uśpiło nieco piłkarzy Janusza Niedźwiedzia. Gospodarze śmielej zaczęli atakować bramkę Sebastiana Kmiecika. W 72 minucie padł gol kontaktowy dla Victorii. Z rzutu karnego po zagraniu piłki ręką trafił Maciej Stawiński.

Goście z Jarocina awans do półfinału okręgowego PP przypieczętowali pięć minut przed zakończeniem spotkania. Bramkarza Victorii uderzeniem z dystansu pokonał Damian Pawlak.