Jaraczewo: Zderzenie osobówki z ciężarówką [FOTO]

0

Dzisiaj  na drodze krajowej nr 12 w Jaraczewie doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. W wyniku tego wypadku dwie osoby trafiły do szpitala. Jedną z osób przetransportowano śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

22 letni kierujący ciężarowym mercedesem jadąc od strony Gostynia na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z prawidłowo jadącym Fiatem Punto, którego prowadził 63-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego. W wyniku zderzenia do szpitala w Jarocinie trafił kierujący Fiatem a 8 letniego pasażera przetransportowano do ostrowskiego szpitala śmigłowcem. Kierujący byli trzeźwi. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano również dwa zastępy straży pożarnej. Ich działania na miejscu zdarzenia polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca wypadku, zabezpieczeniu miejsca lądowania śmigłowca, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobą poszkodowanym, neutralizacji wycieków płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu pozostałości po wypadkowych.

Utrudnienia trwały około 3 godzin. Przez ten czas droga krajowa nr.12 na odcinku Góra – Jaraczewo była zablokowana a policja zorganizowała objazdy przez Górę oraz Wojciechowo.

źródło:jarocin112

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick