James Blunt na Dzień Kobiet? Czemu nie! WYGRAJ BILETY NA KONCERT!

2
Zapewne wszyscy kojarzą największy hit Jamesa Blunta "You're beautiful". I to właśnie James, specjalista od ballad, wystąpi 7 marca w Gliwicach dla polskiej publiczności. Bilety na koncert mogą być wspaniałym prezentem na zbliżający się Dzień Kobiet! Mamy dla Was aż pięć podwójnych wejściówek na to muzyczne wydarzenie.

James Blunt zaprezentuje polskiej publiczności swój repertuar z najnowszej płyty. W lutym 2020 roku wystartował ze swoją trasą koncertową. Brytyjczyk ruszył na podbój Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch i Austrii. Da także koncerty w Holandii, Belgii, Szwajcarii, Czechach i na Węgrzech. 7 marca wystąpi w Polsce, a dokładnie w Arenie Gliwice.

Jesteśmy w posiadaniu pięciu podwójnych biletów na ten koncert. To idealna okazja, aby wziąć udział w konkursie i sprawić prezent na zbliżający się Dzień Kobiet!

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Uzasadnij, dlaczego akurat do Ciebie powinny trafić bilety na koncert i kogo zabierzesz ze sobą?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości wpiszcie: James Blunt. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do 26 lutego. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w czwartek 27 lutego.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick