Handlowali dopalaczami. Zajęła się nimi prokuratura

0
Handlowali dopalaczami od listopada 2018 roku. Teraz mogą spędzić w więzieniu nawet 12 lat. Prokuratura w Ostrowie Wielkopolskim postawiła zarzuty dwóm mężczyznom i kobiecie - matki dwójki dzieci.

W ciągu dwóch miesięcy, trójce handlarzy udało się sprzedać 60 opakowań środków odurzających. To mężczyzna i kobieta pochodzący z Pleszewa, którzy współpracowali z osobą działającą na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. – Jak ustalono w trakcie postępowania mieszkańcy Pleszewa środki te nabywali na terenie Ostrowa Wielkopolskiego od osoby, która również została zatrzymana. Temu mężczyźnie postawiono zarzut udzielenia łącznie 60 woreczków zawierających dopalacze. Zarzucono mu także posiadanie znalezionych w trakcie przeszukania 161 woreczków zwierające substancje, które będą podlegały badaniu oraz kilka gramów marihuany – informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyźni zostali aresztowani na trzy miesiące. Kobieta, matka dwójki dzieci otrzymała dozór policyjny. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick