Głosuj na Agatę Brzezichę z Odolanowa! Nastolatka walczy o stypendium

1
Fot. archiwum prywatne Agaty Brzezichy
Agata Brzezicha z Odolanowa to utalentowana młoda uczennica III LO w Ostrowie Wielkopolskim, która walczy o stypendium w ramach 28. edycji Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego. Bez głosów widzów TV Proart i czytelników portalu wlkp24.info może nie wygrać. Każdy głos się liczy. Szczegóły głosowania na wlkp24.info.

Pochodząca z Odolanowa Agata Brzezicha walczy o Ogólnopolskie Stypendium Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego. Agata uczęszcza do III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim, do klasy IIag o profilu matematyczno-informatycznym.

Jej wielką pasją są muzyka i gra na gitarze. Właśnie przygotowuje się do koncertu. Umiejętności ćwiczy w Szkole Muzycznej im. K. Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Jest laureatką wielu konkursów gitarowych.

Talent, który przejawia, pozwala jej ubiegać się o stypendium w ramach 28. edycji Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego. Bez Waszej pomocy nie będzie mogła jednak z niego skorzystać.

Trwa głosowanie, które zakończy się 30 kwietnia. Każdy może pomóc Agaty w wywalczeniu stypendium. Wystarczy wejść na stronę USKI Polska i oddać głos właśnie na Annę Brzezichę z Odolanowa.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick