DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Głodni gry rozpoczęli treningi

Piłkarze Jaroty Jarocin rozpoczęli treningi mające ich przygotować do sezonu 2020/21, który rozpocznie się 1 sierpnia. Po tym, jak sezon 2019/20 został przedwcześnie zakończony, od połowy marca gracze JKS-u pozostawali w domach i właśnie tam próbowali podtrzymać formę stosując rozpisane przez trenerów jednostki treningowe.

ZOBACZ WIDEO: LKS Gołuchów oficjalnie w III lidze. Beniaminek buduje skład

Po kilkutygodniowej przerwie ponownie spotkali się na boisku, a humory dopisywały. Kapitan Piotr Skokowski mówi, że zespół jest głodny gry i nie może się doczekać pierwszych meczów. Nastroje w zespole dopisują, choć jest kilka niewiadomych.

Zimą Jarota wzmocnił się kilkoma zawodnikami m.in. Krzysztofem Bartoszakiem i Damianem Pawlakiem z Mieszka Gniezno. Obaj mieli być realnymi wzmocnieniami składu, a nie uzupełnieniem ławki rezerwowej, ale nie zdążyli się zaprezentować, bo rozgrywki przerwano po jednej kolejce i pucharowym meczu. Trwają właśnie rozmowy z piłkarzami, a po ich zakończeniu będzie wiadomo, w jakim składzie drużyna przystąpi do nowego sezonu. Trener Piotr Garbarek mówi, że jeśli uda się utrzymać skład z marca, będzie to największe wzmocnienie dla JKS-u.

Pierwszy mecz sparingowy Jarota rozegra w sobotę 20 czerwca o godz. 12.00 na własnym boisku. Rywalem będą rezerwy Miedzi Legnica.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Łukasz Bandosz trenerem Pogoni Nowe Skalmierzyce

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz