Filip Chajzer pomógł siostrom z Broniszewic

2
Fot.facebook.com/dpsbroniszewice
Sióstr z Domu Chłopaków w Broniszewicach nie trzeba juz nikomu przedstawiać. Te dzielne kobiety, prowadząc dom dla ponad 50 niepełnosprawnych chłopaków, poświęcają im każdą wolną chwilę i stworzyły dla nich nowy dom. Jego otwarcie nastąpiło dokładnie 1 września, ale siostry wciąż potrzebują funduszy. Do grona dobroczyńców dołączył właśnie Patryk Vega.

CZYTAJ: Dokonały niemożliwego! Dom chłopaków w Broniszewicach otwarty! [ZDJĘCIA]

Do sióstr trafiły dwa maluchy. Matka zostawiła braci w szpitalu ze względu ich chorobę oraz własną niepełnosprawność. Potrzebowały one najpotrzebniejszych rzeczy dla Mikołaja i Macieja. Postanowiły napisać do Filipa Chajzera z prośbą o nagłośnienie sprawy. Nie musiały długo czekać.

Najdroższe i najdrożsi. Napisała do mnie przed momentem siostra Agnieszka Tymoteusza Gil, która razem z siostrą Elizą…

Opublikowany przez Filip Chajzer Piątek, 9 listopada 2018

Kiedy wiadomość rozeszła się po Polsce, skala pomocy przerosła najśmielsze oczekiwania zarówno Filipa Chajzera, jak i samych sióstr. Przelewy przychodziły z całego kraju i udało się zebrać 15 tysięcy złotych. Swoją szczodrość okazał też reżyser Patryk Vega, który na dom w Broniszewicach przekazał aż 100 tysięcy złotych. Siostry spotkały się z Filipem, by osobiście podziękować mu za pomoc.

Filip Aleksander Chajzer NIEZAWODNY ❤ KOCHANY ❤ Z POTĘŻNYM ZASIĘGIEM RAŻENIA DOBREM ❤ Dziękujemy WSZYSTKIM, KTÓRZY SIĘ…

Opublikowany przez Dom Chłopaków w Broniszewicach Poniedziałek, 12 listopada 2018

Podopiecznym sióstr można pomóc w każdej chwili. Szczegóły na stronie internetowej Domu Chłopaków w Broniszewicach.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Prędzej bym się spodziewał pomocy i wsparcia ze strony ks. Sowy albo Pieronka no w ostateczności Jurka Owsiaka i dziewuch ubranych na czarno, które domagały się aborcji na życzenie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick