DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Festiwal podróży i regionu w sercu Doliny Baryczy! Wygraj bilety na Odyseję Antonińską!

Zbliża się druga edycja Festiwalu Podróży i Regionu „Odyseja Antonińska 2022”. Nie zabraknie atrakcji i znamienitych gości. Zaproszenie na festiwal przyjęli: Mariusz Szczygieł, autor m.in. „Gottlandu”, „Zrób sobie raj” i „Nie ma”. Obok Mariusza Szczygła w antonińskim Lido zagoszczą tak ciekawe postacie jak np. legenda triathlonu Jerzy Górski, himalaista i maratończyk Rafał Fronia, członek The Explorers Club Maciej Klósak, muzyk i podróżnik Jacek Jędrzejak, blogerzy Wędrowne Motyle, założyciel grupy Napromieniowani.pl Krystian Machnik czy dziennikarz sportowy Jakub Biłuński.

Oprócz tego na scenie nie zabraknie koncertów. Gwiazdą będzie zespół 52 Dębiec. Nowością tegorocznej edycji będzie Miasteczko Festiwalowe mające na celu promocję i sprzedaż regionalnych produktów i usług.

Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie, które upoważnią Was do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach i atrakcjach 4-dniowej imprezy! Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wykonać zadanie konkursowe – udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: Skąd pochodzi nazwa miejscowości Antonin?

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Odyseja Antonińska”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 1 sierpnia 2022 roku, do godz. 23.59. Zwycięzców ogłosimy dzień później na łamach portalu wlkp24.info. O tym, gdzie i kiedy będzie można odebrać wejściówkę, poinformujemy bezpośrednio zwycięzców konkursu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz