Ferie przed telewizorem? Nie musi być nudno!

1
Nie ma chyba dziecka, które nie lubiło by wylegiwania się przed telewizorem z miską łakoci, w dodatku w dzień wolny od szkoły. A ferie za pasem, więc takie marzenia snuje już niejeden uczeń. Z szerokiej oferty programowej warto wybrać jednak taki kanał, który nie będzie nudny, a w dodatku dobrze wpłynie na dziecko.

Taką ofertę ma na ferie zimowe Promax. W dodatku zimowa przerwa od szkoły z Promaxem zaczyna się nie 10 lutego, a właśnie teraz! Na cały miesiąc luty dla abonentów telewizji cyfrowej odkodowany zostaje kanał Boomerang, czyli jeden z najpopularniejszych kanałów z bajkami i kreskówkami dla dzieci.

Boomerang to zestaw wszystkich ulubionych seriali dla dzieci, a w nim m.in. komiczny, bohaterski i zawadiacki Królik Bugs, Garfield, dla którego najważniejszymi rzeczami w życiu są smaczna drzemka i równie smaczne jedzenie, depczący po piętach Jerry’ego Tom, Różowa Pantera i jego przyjaciele, uwielbiający nietypowe przygody Scooby-Doo i… wiele innych zwariowanych postaci.

Co ważne dla rodziców, na kanale Boomerang nie ma programów promujących przemoc czy treści wulgarne, dlatego można być spokojnym, że dziecko ogląda pozytywne treści, a przy tym dobrze się bawi. – Zapraszamy też do śledzenia naszego profilu przedsiębiorstwa Promax na Facebooku. Już wkrótce ogłosimy konkurs dla wszystkich naszym abonentów, także tych najmłodszych telemaniaków – zachęca Bartosz Celmer z Działu Marketingu Promax.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick