Energia dla Ostrowian. Centrum Rozwoju Komunalnego zaprasza na konferencję

4
Prezentacja osiągnięć Ostrowa Wielkopolskiego w dziedzinie ekoenergetyki i elektromobilności - to główne założenia konferencji "Energia dla Ostrowian", na którą już dziś zaprasza ostrowskie Centrum Rozwoju Komunalnego. W czwartek 21 czerwca 2018 roku mieszkańcy miasta i powiatu będą mogli posłuchać historii o pasji i wchodzeniu na różne szczyty, nie tylko na te w znaczeniu dosłownym. A to za sprawą gościa specjalnego wydarzenia, Krzysztofa Wielickiego.

Innowacje i zmiany w energetyce to tytuł prelekcji prof. Jana Popczyka, której mieszkańcy Ostrowa będą mogli posłuchać podczas konferencji. – To jeden z najlepszych w Polsce ekspertów w zakresie energetyki lokalnej i rozproszonej – mówi o profesorze Jan Grześkowiak, prezes CRK Energia. Będziemy mówić o współpracy i symbiozie przedsiębiorców, mieszkańców i sektora komunalnego – dodaje.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Jest to konferencja otwarta. Będziemy chcieli podzielić się z mieszkańcami wiedzą oraz ambitnymi projektami, które będziemy realizować w naszym mieście – w taki sposób na konferencję zaprasza prezes CRK, Bartosz Ziółkowski. Gościem specjalnym czwartkowego wydarzenia w Ostrowskim Centrum Kultury będzie Krzysztof Wielicki, himalaista, podróżnik, człowiek z pasją. Opowie o ryzyku, odpowiedzialności i o tym, w jaki sposób osiąga się teoretycznie niemożliwe.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a wydarzenie rozpocznie się w czwartek 21 czerwca 2018 roku o godzinie 17.00 w Ostrowskim Centrum Kultury przy ul. Wolności 2.

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

 1. Dosyć mam tych pomysłów. OZEC to nie instytut badań i eksperymentów tylko firma która m świadczyć usługi dla ludności. I robić to tanio, a nie tracić kasę na fanaberie.

 2. Pamięta Pan, kiedy narodził sie OZC. Jako wyraz protestu i odpowiedż po homilii JP2 we Włocławku :
  https://www.youtube.com/watch?v=C5QhS-7_JAQ – dokładnie 7 czerwca 1991 roku.
  Po okrągłym stole wszystko miało być nowe – a jednak stare.

  Powstał wtedy Ostrowski Zakład Ciepłowniczy SA – po 27 latach : wyzwanie dla starych, utracone szanse dla młodych.

  I proponuję – młodym juz, nową szansę w naszym Ostrowie : konferencja : Energia dla Ostrowian.

 3. Nycek Wymiata hahahahahhahahahahahaha 🙂 Gość idzie po trupach…a może po rzopach 😉 normalnie wytrwały w swoim budowanym wizerunku…A prezesi…ciągle te same twarze,niczym kalendarze

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick