DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

EKK Wagon odpowiada. Pracownicy dostaną wypłaty?

Dzisiaj podejmowaliśmy kilka prób kontaktu z Zarządem EKK Wagon. Wszystko za sprawą problemów finansowych, o których oficjalnie poinformowała prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Pisaliśmy o tym TUTAJhttps://wlkp24.info/pracownicy-ekk-wagon-bez-wyplat-beata-klimek-apeluje-o-spotkanie-z-premierem-morawieckim/

W sekretariacie spółki nie odbierano telefonów, skierowaliśmy prośbę o komentarz mailowo. Udaliśmy się także do siedziby firmy, gdzie stróż poinformował, że nikt z przedstawicieli firmy nie podejmie z nami rozmowy. Natomiast potwierdziło się jedno – EKK Wagon ma problemy finansowe. – Firma ma problemy, kilka razy już odbywały się rozmowy z przedstawicielami EKK Wagon – potwierdziła rzecznik Agencji Rozwoju Przemysłu Ilona Kachniarz. Okazuje się, że komornik zajął konto EKK Wagon z powodu nieuregulowanych zobowiązań względem ARP. Prezydent Beata Klimek potwierdziła też, że to nie pierwsza jej interwencja w sprawie interesów ostrowskiej firmy. – W 2016 roku też firma miała problemy, już wtedy podejmowała interwencję w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego i wtedy udało się tą sprawę rozwiązać – mówi.

Dzisiaj popołudniu w końcu otrzymaliśmy oświadczenie od Zarządu spółki EKK Wagon. Odpowiedzieliśmy, że chcemy utrzymać kontakt, aby na bieżąco informować o kondycji firmy, która daje zatrudnienie kilkuset osobom, mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego.

Oto cała treść oświadczenia w oryginale:

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • P
  pytek

  środa, 18 lipca, 2018

  No i gdzie ta treść w oryginale?

  Odpowiedz
 • E
  Edek

  czwartek, 19 lipca, 2018

  Co z tym ekk będzie placic

  Odpowiedz
 • ???

  czwartek, 19 lipca, 2018

  Zarząd boi się podpisać?

  Odpowiedz
 • I
  Inna

  czwartek, 26 lipca, 2018

  ???żadnych wypłat nie ma tylko 10 procent przelali madakra

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz