Edukacja dla biznesu, czyli V edycja RTBiP

0
24 maja o godzinie 12 rozpocznie się piąta edycja Regionalnych Targów Biznesu i Przedsiębiorczości w Zespole Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim. Edukacja dla biznesu - będzie hasłem przewodnim tej edycji, skierowanej przede wszystkim dla uczniów. Już drugi raz z rzędu targi zainauguruje Ostrów Biznes Run, czyli bieg na Piaskach Szczygliczka.

To mały jubileusz dla Powiatu Ostrowskiego i Zespołu Szkół Ekonomicznych – organizatorów Regionalnych Targów Biznesu i Przedsiębiorczości. Współpraca z pracodawcami i lokalnymi przedsiębiorcami – to główna idea targów, która w tym roku jeszcze większą uwagę poświęci wszystkim uczniom, słyszeliśmy na dzisiejszej konferencji w ZSE.

Już drugi raz targi zainauguruje otwarty bieg na Piaskach Szczygliczka już w najbliższą sobotę o godzinie 10:00. Wolne miejsca wciąż czekają na wszystkich chętnych.

Z roku na rok współorganizatorów imprezy przybywa. To między innymi efekt polityki prowadzone przez Zespół Szkół Ekonomicznych, który wychodzi naprzeciw lokalnym przedsiębiorcom oraz wszystkim instytucjom wspierającym. Na tegorocznych targach zadebiutuje m.in. Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

Piąta edycja Regionalnych Targów Biznesu i Przedsiębiorczości 24 maja od godziny 12. Obszerna relacja z imprezy w Telewizji Proart oraz portalu WLKP24.info.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick