Dziś rolnicy zablokują drogi! Kierowcy, spodziewajcie się utrudnień

5
O godzinie 10.00 rozpocznie się protest rolników, którzy sprzeciwiają się zaproponowanemu nowemu wariantowi obwodnicy Kalisza. Rolnicy będą blokować drogę od Skalmierzyc w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w ruchu.

Rolnicy wyjadą na ulicę, by protestować przeciwko nowemu wariantowi obwodnicy Kalisza. Według niego droga ma przecinać ich pola, co znacznie utrudni im pracę i życie codzienne.

CZYTAJ TEŻ: Kto zapłaci za kwarantannę pracownika? ZUS odpowiada

Rolnicy z terenu Gminy Nowe Skalmierzyce rozpoczną protest o godzinie 10.00 i potrwa on do 13.00. Maszyny rolnicze, które będą utrudniać ruch będą podążać od wiaduktu w Skalmierzycach i kierować się w kierunku ostrowskiej galerii. Wrócą tą samą drogą.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

 1. 16
  7

  Gdyby nie ci Rolnicy to pewnie informatyk zaprogramowałby ci i wydrukowal jedzenie z drukarki 3D… Wszyscy tacy mądrzy a trochę paniki z wirusem i puste sklepy… A skąd jedzenie od rolników… Wielu ludzi o tym zapomina, a każdy chce godnie żyć. Nasza praca niestety jest pod chmurką i nie zawsze się wszystko uda

  • 7
   10

   Dlatego, że wam tak źle to postanowiliście wyżywać (nie wyżywiać) się na niewinnych ludziach?

 2. 2
  1

  Ci ludzie nie ubliźając im to są kompletni głupole zapytam a którędy te obwodnice mają iść w powietrzu a te po których dotej pory jeździmy to gdzie zostały wybudowane teź przecinają pola lasy łąki inaczej się nieda a za chwilę powinni wyjśc mieszkańcy Kalisza i protestować źe domagają się obwodnicy rząd wogule nie powinien reagować i słuchać takich rorzczeniowców .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick