Dzieci wracają do domów, MZK zmienia rozkład jazdy autobusów [SPRAWDŹ]

0
Fot. MZK Ostrów Wlkp.
Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim poinformował o zmianie rozkładu jazdy miejskich autobusów. Związane jest to z lockdownem, który zacznie obowiązywać w całym kraju od 20 marca. Autobusy będą kursować, jak w dni wolne od nauki szkolnej.

Podczas środowej konferencji prasowej Adam Niedzielski, szef resortu zdrowia poinformował, że od 20 marca wprowadzone zostają obostrzenia na terenie całego kraju. Lockdown ma wstępnie obowiązywać do 9 kwietnia. Zamknięte zostają m.in. kina, hotele, solaria, domy kultury. Ograniczona zostaje także działalność galerii handlowych. Do domów na naukę zdalną wracają także dzieci z klas I-III szkół podstawowych.

CZYTAJ: Obostrzenia rozszerzone na całą Polskę. Krok wstecz na najbliższe tygodnie

W związku z powrotem dzieci do nauki zdalnej Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim poinformował, że od 20 marca zmienia się rozkład jazdy autobusów. Będą one kursowały tak, jak w dni wolne od nauki szkolnej. „Kursy z oznaczeniem „s” nie będą realizowane. Taki rozkład będzie obowiązywał do odwołania” – czytamy także w komunikacie.

Spółka podała również, że w Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny autobusów na ulicach Ostrowa nie zobaczymy. Szczegółowe informacje całodobowo pod numerem telefonu: 62 737-61-15.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick