Drzewo przygniotło samochody na trasie Antonin-Oleśnica

2
Fot. Dawid Napora
Burza, która przeszła nad regionem zbiera ogromne żniwo. Strażacy co chwilę wyjeżdżają do nowych zdarzeń i usuwają skutki nawałnicy. Na drodze krajowej nr 25 na trasie Antonin-Oleśnica, drzewo spadło na dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło tuż za granicą województwa wielkopolskiego. Drzewo przewrócone przez silny wiatr, spadło na dwa samochody osobowe. Podróżowało w nich łącznie pięć osób. Na miejscu pracują strażacy i policjanci. Lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Zostały uszkodzone dwa samochody. W jednym podróżowały cztery osoby, w drugim jedna. Jedna osoba została ewakuowana z pojazdu. Stan zdrowia pozostałych nie jest znany – poinformował dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy.

Droga jest całkowicie zablokowana. Strażacy oprócz tego zdarzenia, wyjeżdżają też do wielu innych związanych z nawałnicą.

W powiecie ostrowskim sytuacja nie wygląda lepiej. W Jankowie Przygodzkim piorun uderzył w stodołę. Spłonęło bydło, które znajdowało się w środku. Budynek nadaje się do rozbiórki. Strażacy zostali także wezwani do licznych podtopień, powalonych drzew i uszkodzonych dachów.

WIĘCEJ INFORMACJI Z POWIATU OSTROWSKIEGO W LINKU PONIŻEJ 

Od uderzenia pioruna zginęło 15 sztuk bydła. Straż walczy ze skutkami burzy [AKTUALIZACJE] [ZDJĘCIA]

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 2
    8

    Jak by były nie zapiete pasy lub komórka przy uchu to by od razu zareagowali A najlepiej to się gdzieś za krzakami zaczaic z suszarka to wtedy uśmiech od ucha do ucha

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick