Drzewo przygniotło samochody na trasie Antonin-Oleśnica

3
Fot. Dawid Napora
Burza, która przeszła nad regionem zbiera ogromne żniwo. Strażacy co chwilę wyjeżdżają do nowych zdarzeń i usuwają skutki nawałnicy. Na drodze krajowej nr 25 na trasie Antonin-Oleśnica, drzewo spadło na dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło tuż za granicą województwa wielkopolskiego. Drzewo przewrócone przez silny wiatr, spadło na dwa samochody osobowe. Podróżowało w nich łącznie pięć osób. Na miejscu pracują strażacy i policjanci. Lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Zostały uszkodzone dwa samochody. W jednym podróżowały cztery osoby, w drugim jedna. Jedna osoba została ewakuowana z pojazdu. Stan zdrowia pozostałych nie jest znany – poinformował dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy.

Droga jest całkowicie zablokowana. Strażacy oprócz tego zdarzenia, wyjeżdżają też do wielu innych związanych z nawałnicą.

W powiecie ostrowskim sytuacja nie wygląda lepiej. W Jankowie Przygodzkim piorun uderzył w stodołę. Spłonęło bydło, które znajdowało się w środku. Budynek nadaje się do rozbiórki. Strażacy zostali także wezwani do licznych podtopień, powalonych drzew i uszkodzonych dachów.

WIĘCEJ INFORMACJI Z POWIATU OSTROWSKIEGO W LINKU PONIŻEJ 

Od uderzenia pioruna zginęło 15 sztuk bydła. Straż walczy ze skutkami burzy [AKTUALIZACJE] [ZDJĘCIA]

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Jak by były nie zapiete pasy lub komórka przy uchu to by od razu zareagowali A najlepiej to się gdzieś za krzakami zaczaic z suszarka to wtedy uśmiech od ucha do ucha

  2. Wszystkich leśników którzy nadzorują ten teren czeba oddać do Sądu .Ludzie nie zdawają sobie sprawy dlaczego te drzewa spadają na samochody i ludzi .Najlepiej zwalić na pogodę .Ale co jest prawdziwą przyczyną takich tragedii wiedzą tylko leśnicy ,którzy siedzą w domach na ciepłych posadach i wyrazie takich tragedii umywają ręce .Prawdziwa prawda leży po środku .Jestem świadoma tego co tu napisałam .Ponieważ parę lat temu zabiło by mi syna który jechał do pracy .Do dziś walczy w Sądzie i sprawiedliwość .DRODZY LEŚNICY CI Z NISZYCH POSAD I Z GÓRNEJ PÓŁKI WEŹCIE SIE ZA POŻĄDNY PRZEGLĄD DRZEWOSTANU PRZY DROGACH PRZEJAZDOWYCH .WY TEŻ MACIE RODZINY .A MOŻE KIEDYŚ I WAS DOPAŚĆ TAKA TRAGEDIA .WTEDY NIE POWIECIE ŻE TO NATURALNE.JAK WTEDY ZAREAGUJECIE.JEDNA MAFIA .POZDRAWIAM POLSKICH LEŚNIKÓW,POLSKIE SĄDY I WSZYSTKICH KTÓRZY UCZESTNICZĄ W MACHLOJKACH ZASŁANIAJĄC SIE PARAGRAFAMI .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick