Dożynki w Raszkowie już w niedzielę. Obejrzysz je tylko u nas

1
Mieszkańcy Raszkowa odliczają czas do rozpoczęcia tegorocznych dożynek. Święto plonów zaplanowano na niedzielę 26 sierpnia. Transmisja na żywo w Telewizji Proart i na wlkp24.info.

Tegoroczne dożynki gminne w Raszkowie rozpoczną się przemarszem korowodu z rynku, który następnie przejdzie przez Józefów, Drogosław, Walentynów i Pogrzybów, by dotrzeć na teren boiska w Raszkowie, gdzie odbędą się uroczystości. Na 13.00 zaplanowano mszę św. polową z udziałem Chóru Raszkowskiego Towarzystwa Śpiewu, a następnie odbędzie się widowisko z udziałem zespołów „Głogowianie”, „Swojacy” i „Jankowianie Zaleśni”.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Przewidziano także 10. Prezentacje Kół Gospodyń Wiejskich. Tegoroczne hasło kulinarnych zmagań brzmi: „Kto je zioła i warzywa – ten zdrowie wygrywa!”. Fani ciężkiego sprzętu i służb mundurowych będą mogli obejrzeć pokazy sprzętu strażackiego i ratownictwa medycznego i technicznego, a także scena pokazowa uwalniania ofiary wypadku z wraku pojazdu.

Wieczorem przyjdzie czas na zabawę muzyczną, którą zapewnią Power Play, Norbi oraz Nocna Zmiana Romana. Po zachodzie słońca odbędzie się też pokaz pirotechniczny.

Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info przeprowadzą transmisję z dożynek w Raszkowie. Wejścia na żywo będzie można oglądać także na naszym fanpage’u.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick